Opinie klientów

Korzystałeś z naszych usług? Podziel się opinią o nas!

Bardzo sobie cenimy opinie naszych Klientów, dzięki którym możemy oferować usługi najwyższej jakości. Jeżeli korzystałeś/aś w przeszłości z usług naszej firmy napisz swoje wrażenia by inni wiedzieli, że można nam zaufać :)

Lista komentarzy

Iwona
Zlecenie transportowe zostało wykonane sprawnie, szybko i punktualnie. Co tu więcej dodawać? Rzetelna firma - polecam!
Wartość dodana - uśmiechnięty i sympatyczny pan Piotr.
Wierna klientka
Pełen profesjonalizm,rzetelność,dobra cena.Pojemniki fantastyczne-łatwość pakowania. Przy takiej obsłudze przeprowadzka to przyjemność! Gorąco POLECAM!!!
Martyna
Rzetelna firma, świetne usługi! Wszystko sprawnie, szybko i bezproblemowo :)
Tomek
Bardzo dobra ekipa - punktualnie i sprawnie, bez marudzenia.
Cenowo też bardzo przystępnie - polecam!!
Dzięki za przeprowadzkę ze Stargardzkiej!
Tomek
Bardzo sprawnie i punktualnie - bez marudzenia.
Cenowo również bardzo pozytywnie!
Polecam - dzięki za przeprowadzkę ze Stargardzkiej!
Rafał
Gorąco polecam tę firmę. Punktualnie, rzetelnie, sprawnie i tanio pomogła mi w transporcie szafy. Nawet nieoczekiwana sytuacja nie wpłynęła negatywnie na wykonanie zlecenia. Przy okazji następnego zlecenia wiem do kogo zadzwonić.
Krystyna Traugutta
Super sprawni Panowie. Dbałość o szczegóły oraz wysoka kultura osobista. Wszystko super zabezpieczone, szybko sprawnie i bez zadnych problemów. Firma naprawdę godna polecenia!! :)
Adrian
Bardzo polecam, szybko, sprawnie, tanio. Duża dbałość o przewożone przedmioty oraz przestrzeń z których są wynoszone/wnoszone.
Arleta
Przeprowadzka z tą firmą to naprawdę przyjemność. Szybko , sprawnie w miłej atmosferze.Dbałość o powierzone mienie, oraz o przestrzeń przy wynoszeniu i wnoszeniu sprzętów. Dodatkowy atut to pojemniki , które można wypożyczyć na czas przeprowadzki.Bardzo ułatwiają pakowanie własnego mienia. Cenowo bardzo pozytywne zaskoczenie.Mega pozytyw. Polecam i dziękuję za przeprowadzkę do Siechnic.
Grzegorz Herbuś
To była perfekcyjnie przeprowadzona operacja logistyczna. W ciągu ok 8 godziny 3 załadowane i wyładowane auta na full!
Dzięki firmie Fedorowicz przyżyliśmy przeprowadzkę bez uszczerbku na zdrowiu i mieniu.
Gorąco polecam!
Dordor
Doskonała współpraca. Dziękuję,polecam,pozdrawiam.
Barbara
Przeprowadzka była idealna. Ekipa dojechała na czas, przygotowana w odpowiednie folie do zabezpieczenia mebli:) Pomimo panującego upału, Panowie bardzo sprawnie wykonywali swoją pracę. Cena również bardzo przyzwoita. Nie ma się do czego przyczepić. Polecam i dziękuję.
Klaudia
Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu. Pudełka do przeprowadzki - rewelacja. Wszystkie meble zabezpieczone folią. Wszystko bardzo szybko, sprawnie i punktualnie. Dziękuję.
Maria
Szybko, profesjonalnie, sprawnie. Bardzo dobra firma, przeprowadzka z taką firmą jest na pewno mniej uciążliwa. Polecam wszystkim!
Agata
Polecam. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Dziękuję
Artur
Wszysko przebiegło sprawnie i szybko. Punktualnie i fachowo.
Polecam.
Katarzyna
POLECAM!! Korzystałam kilka razy! Najlepsza firma przeprowadzkowa we Wrocławiu! Profesjonalne podejście, meble zabezpieczone. Mili i silni panowie szybko i sprawnie wszystko załatwili. Punktualnie, cena również ok.
Magda K.
Gorąco polecam. Szybki termin - punktualność - z głową i bezpiecznie. Korzystałam z usługi wywozu do PSZOK oraz przeprowadzki. Z ręką na sercu polecam zgraną, sympatyczną ekipę za bdb cenę.
Paulina Budyś
Firma 10/10 ! :)
Panowie z ogromnym poczuciem humoru.
Szybko i profesjonalnie:)
Punktualność i zabezpieczenie rzeczy - rewelacja.
Zdecydowanie polecam i cieszę się, że udało mi się trafić na Was.
Pozdrawiam i dziękuję !
Malgorzata
Rewelacyjna,punktualna,szybkość,precyzja,profesjonalizm,niewielkie koszty ,a moc zadowolenia.Polecam lepszych nie spotkalam
Ma
Rewelacyjna szybko,tanio,czysto,i na czas polecam
Jerzy
Perfekcyjna organizacja. Bardzo mili ludzie. Idealnny transport pod wskazane adresy. Polecam.
Jolanta
Profesjonalna usługa oraz konkretna i korzystna wycena przeprowadzki to szacunek do klienta. Po przykrym doświadczeniu z inną firmą oferującą bylejakość zdecydowanie polecam !!!. Jeszcze raz Dziękuję Właścicielowi za ludzką życzliwość.
Martyna
Polecam serdecznie. Korzystałam 2 razy. Wszystko szybko, sprawnie.
Marek
Są naprawdę rewelacyjni.Pierwszy raz nikt nie zawracał mi głowy o śrubokręt,sznurek, taśmę lub inne duperele.Blok 10 piętro do zabrania trzy wersalki ,nawet nie wiedziałam kiedy już było zrobione . Trwało to może 30 określić ich można tylko w jeden sposób Punktualność, szybkość, dokładność podejście do klienta.Przygotowani perfekcyjnie,jaką staranność przykładają do tych rzeczy które należy przewieźć.Firma super ludzie super????
Joanna
Błyskawiczna akcja za rozsądna cenę. Polecam!
Agnieszka
Wiele razy korzystałam z ich usług i pewnie jeszcze nie raz będę . Rzetelnie, fachowo, na czas. Rozkręcili i skręcili co potrzeba. Polecam
Ania
Polecam firmę transportowa, szybko, sprawnie, punktualnie, solidnie, brak zastrzeżeń.
Ewa
Juz kilka razy korzystałam z usług tej firmy. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona . Zawsze są na czas. Szybko i sprawnie wykonują usługi. Gorąco polecam!!!!!!

Podziel się z nami opinią